​Инсталляции и подвесные унитазы

Инсталляции и подвесные унитазы. Слово «інсталяція» переводиться з англійською мовою як розміщення або установка. З появою на ринку наведені сантехнические прибори цим словом почали називати прихований монтаж унітазів, біде, душевих кабінів. У нас ви можете обрати і замовити комплекти недорого. 

Особенности и виды

Технологія висвітлює наведену монтажу до нас з Западами, де санітарі і гігієни завжди пред'являються підвищені вимоги. Монтаж обладнання виконується в спеціальних нішах з кирпича, блоків, використовуються фальшпанелі з стійкого до відродження влаги гіпсокартона. Переваги зашивання в стену бачки в тому, що він сміється практично безладно. Вы можете заказать и купить качественный и стильный набор с инсталляцией унитаз по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Инсталляционные системы различаются по наступним параметрам:

способ крепления - блочные і рамные;

кількість кнопок на панелі і матеріал їх виготовлення;

прямые и угловые конструкции.

Блочные установки акцій. Вони мають більш простую конструкцію, включаючи набір з містким слизьким бачком, крепи (боліти і усиливающие пластини), каналізаційну і водопровідну обв'язку.

Рамні конструкції відразу поставляються необхідними запасними механізмами і фітингами. Закрепляют их на капитальную стену. Для естетично закріпіть унітаз, без зигзагообразной труби в полу і громоздкого бочка сзади, використовують сантехнические інсталяції. Це невелика металоконструкція з резервуаром для води і приймальної горловини, від якої можна виробляти підключення до смішного комунікації. Все здебільшого розміщується за фальш-стену, через яку проходять потужні шпильки для фіксації унітазу в підвісному стані. Це виключає напольное розміщення сантехнических конструкций, що допомагає краще підтримувати чистоту в подібних приміщеннях. Але інсталяції для унітазів хотіли розібрати конструкції і особливості, добре підходящі під одними монтажними умовами, і справи примусово непримінні в інших ситуаціях. По суті стоят вони не дешево, необхідно знать такі відмітки. Для допомоги вашим покупцям зрозумійте, яка металоконструкція придбала для кожного конкретного випадку, написану на цій статті.

Copyright © . All Rights Reserved