​Квота на РВП

Квота на РВП у 2019 році

22 листопада 2017 року Постановка правила №2581-р підтвердила квоту на розв’язання на тимчасове проживання на 2019 рік за регіональними країнами. Квоти на РВП по регіонам на 2019 рік ви знайдете на цій сторінці. РВП Вы можете оформить быстро и без проблем по доступной и демократичной стоимости.

Як отримати квоту на РВП?

У даному розділі статті ми детально розширювали процеси, що отримали квоти на РВП в Росії.

Для того, щоб вставити в очевидний на РВП у вибраному регіоні, іностранний громадянин повинен подати заяву про отримання на півроку РВП в Росії в госорганах або їх представництва в цьому регіоні, а також зібрати всі необхідні документи для подання.

Рішення про видачу квоти на РВП буде виконуватись після того, як іностранний громадянин подає всі документи на півчаття РВП у загальному порядку.

При цьому подані заявки ще не гарантують іностранцу фактичного періоду РВП, однако якщо співробітники госорганів прийняли заяву про РВП, це важливо, що квоти на півріччя вирішуються на тимчасові умови проживання в цьому регіоні ще покажуть не дослідники.

Якщо квота на РВП вишукується, то розробляється при видачі РВП не примут, то отримає рішення про тимчасове проживання в Росії в цьому році вже буде практично невозможно, тільки внесено квоти.

Після розгляду рішення про вирішення проблем щодо тимчасового проживання в Росії виноситься рішення про видачу вирішення питання про тимчасове проживання або рішення про відмову в РВП, про те, що іностранному громадянину повідомляється по телефону або в письмовому вигляді.

Коли можна подавати документи на РВП?

Розмістити заявку та залишити документи на РВП потрібно як можна раньше, сразу після початку нового року, начіна з 1 січня. Зважаючи на те, що квота устанавливается ежегодно і исчерпывается, вона завжди по-різному в залежності від субъекта РФ, тому, що ближче до початку року, тим більше неисчерпанних квот на РВП є в регіонах.

Хоча стоїть учня, що для сбора інших документів на РВП вимагає конкретного часу, в тому чиселі на зданих екзаменів, прохождение медкомиссий і пр. Точно рекомендується починати готувати документи для подачі на РВП за бажанням, мінімум за місяць до запропонованої дати подати документи на розв’язання на тимчасове проживання в Росії.

Copyright © . All Rights Reserved