​Міцність болта

Міцність болта вимірюється трьома способами: розтягуються, плинним і контрольним навантаженням. Міцність на розтяг - це максимальна розтягуються навантаження (перетягування каната), при якій ми намагаємося розбити болт на частини. Вы можете выбрать и купить болты, гайки и метизы на https://eurobolt.com.ua/product/nut/ по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Межа плинності - це максимальне навантаження, яку болт буде витримувати, перш ніж він залишиться на цій довжині. Випробувальна навантаження становить близько закручування болта або величину або крутний момент, які затягне болт, перш ніж він залишиться таким.

Болтові покриття варіюються від цинку до гарячого цинкування і хромування. Електролітичне цинкування, який є срібло в кольорі, запобігає корозії. Гаряче цинкування також запобігає корозії і має тенденцію бути більш щільним, ніж саме цинкування. Хромування також є хорошою профілактикою корозії.

Нержавіючі болти сильно розрізняються за матеріалами і конструкції. Нержавіюча сталь - це кріплення з низьковуглецевої сталі, який має відмінну корозійну стійкість. Деякі вважають, що болти з нержавіючої сталі міцніше, ніж 5 і 8 класи, але це не так. Оскільки нержавіюча сталь - це низьковуглецевий сталь, вона не завжди може бути піддана термообробці на міцність. Болти з нержавіючої сталі, як правило, важче, ніж 2 клас, але не так твердо, як 5 клас.

Недоліком нержавіючих кріпильних елементів є ймовірність стирання різьблення, якщо ви не будете обережні. Хоча нержавіюча сталь зазвичай вважається немагнітної, не всі це так. Кріплення з нержавіючої сталі, як правило, містить 18 відсотків хрому і 8 відсотків нікелю, однак це також може варіюватися. Нержавіюча сталь 316 володіє відмінними антикорозійними властивостями. Нержавіюча сталь 410 є більш твердої сталлю, але не такою стійкою до корозії, як 316. Який тип ви виберете, залежить від області застосування і того, що вам потрібно найбільше. Важливо пам'ятати, що важче не завжди краще. Складніше може перевести більш крихкими в залежності від сплаву. Будьте дуже уважні до сплаву, коли ви купуєте болти та інші кріпильні деталі.

Copyright © . All Rights Reserved