​Основні функції профільованих мембран

Основні функції, що їх профільованими мембранами:

1. Захист гідроізоляції фундаментів від механічних пошкоджень

2. Дренажний шар для фундаментів і покрівельних конструкцій

3. Гідроакумулюючий шар для зелених покрівель

4. Захист підлог від капілярної вологи

5. вентилюється повітряний прошарок для підлоги і стін. Вы можете заказать и купить высококачественные профилированные защитные мембраны на https://budova.biz/zashitnye-membrany-plast-master/ventfol-standart/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

6. Заміна бетонної підготовки (тобто заміна "худому бетону"), що дозволяє:

- забезпечити високі темпи виконання робіт (3000-5000 м² / зміна)

- уникнути витрат часу на пристрій бетонної підготовки

- істотно знизити трудомісткість робіт

- захистити фундаментну плиту

- знизити фінансові витрати (підготовка з бетону В 7,5 400руб. М2 - мембрани не більше 150 руб м2)

Матеріали застосовується як зовні, так і всередині приміщень. Дренажна мембрана, вироблена з високоміцного поліетилену, що має округлені виступи, рівномірно розподілені по всій поверхні полотна, за рахунок яких забезпечується повітряний зазор між поверхнею, що захищається і мембраною. Поверх виступів мембрана покрита шаром геотекстилю. Якщо Ви потрапили на цю сторінку, отже Вам необхідна інформація щодо застосування профільованої мембрани, правилах роботи з нею, а також вартості даного виду матеріалу. Ми постараємося відповісти на всі Ваші питання, і будемо раді бачити Вас, як нашого покупця. Профільована мембрана названа так за рахунок утворюються конічних виступів на рівному полотні, які створюють аж ніяк не плоску структуру матеріалу, а об'ємну.

Даний вид матеріалу з'явився порівняно недавно, але вже встиг завоювати популярність як серед професійних будівельників, так і у приватних забудовників. Профільована мембрана - будівельний матеріал, який використовується як шар для захисту гідроізоляційної конструкції стін і фундаментів. При влаштуванні гідроізоляційного шару вертикальних стін фундаменту (або цокольного підземного поверху, підземного паркінгу) виконується головне завдання - не допустити проникнення вологи в захищається конструкцію. Але саму гідроізоляцію необхідно також захистити від зовнішніх впливів грунту, яким засипається підземна частина будівлі (так звана "зворотна засипка"). От саме тут і приходить на допомогу профилированная мембрана з поліетилену високого тиску, яка дуже добре чинить опір зовнішнім впливам і надійно захищає гідроізоляційний шар.

Copyright © . All Rights Reserved