Основні переваги online-покупок

Основні переваги online-покупок

Покупки в Мережі набирають популярність у користувачів Інтернет: по статистичними даними 75% від усіх користувачів хоча б раз здійснювали online-покупку. Вы можете быстро и без проблем подать объявление бесплатно для совершения взаимовыгодных сделок в удобное для Вас время.

Звичайно, наші покупці не настільки розкріпачені в Інтернеті, як європейський користувач, який в місяць витрачає мінімум 600 євро на online-покупки, але і замовляє продукти на будинок, квитки на літак, кіно, і з чим наші люди виявляють обережність і не скоро зможуть спрацюватися . 157 млн. Чоловік - таке приблизну кількість користувачів в Європі робили покупки за 2010 рік.

38% користувачів не наважуються зробити першу покупку, тому що не знають позитивних і негативних сторін в цьому виді покупок. 40% користувачів не роблять покупок просто тому, що вони не довіряють інтернет-магазинах і думають, що їх кровно зароблені грошики підуть у небуття.

Багато власників інтернет-магазинів вже всерйоз замислюються про те, що як важливо завойовувати довіру покупця, тому як сьогодні відсоток активних користувачів Інтернет зростає з кожним днем. Відповідно, нові користувачі - це потенційно нові покупці, але для того, щоб залучити їх, потрібно надати користувачеві повну інформацію про надані товари / послуги, його технічні характеристики, параметри, ціни і доставці, дати такі умови придбання товарів, які були б прозорі та зрозумілі. Наприклад, гарантувати такі ж права споживача, які прописані в законодавстві: онлайн-користувач може повернути товар без пояснення причини, протягом 10 днів, з моменту покупки, і online-магазин повинен буде повернути всю сплачену суму за товар. Єдине, що можуть відняти - оплата за доставку товару. Тому популяризація та активність користувачів, які можуть стати не просто роззявами вітрин, а реальними покупцями, частково залежить і від самих магазинів, які своєю чесною і прозорою діяльністю зміцнюють вже існуючий кредит довіри серед користувачів.

Купувати в Інтернеті також просто і безпечно, як і в реальному магазині, якщо знати як використовувати сервіси інтернет-магазину і як оформляти онлайн-замовлення. Зрозумівши нехитрий принцип, ви оціните вигоду покупки через Інтернет. А переваг у такого виду покупок - маса.

Copyright © . All Rights Reserved