Подорож залізницею

Подорож залізницею - один з кращих (і найбільш екологічних) способів подорожувати по світу ...

Практично будь-який великий місто в світі обслуговується принаймні однієї залізничною лінією, а також численними місцевими і приміськими службами.

Багато хто з сьогоднішніх поїздів до цих пір мають історичні назви, такі як Trans-Siberian Express або Sunset Limited, Blue Train або Orient Express і слідують тим же маршрутам, що і їх оригінальні тезки. Вы можете быстро и без хлопот заказать билет на поезд онлайн по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Переваги подорожі на поїзді

Потяги дозволяють подорожувати в безпеці і комфорті, а їх старовинний шарм відрізняє їх від більш звичайних видів транспорту. Вони менше забруднюють навколишнє середовище, рідко страждають від погодних затримок і не дадуть вам зміни часових поясів. Ви можете поговорити зі своїми супутниками, почитати книгу або подрімати. Якщо пейзажі зникнуть, ви можете прогулятися, пообідати в вагоні-ресторані, завести друзів в барі або подивитися фільм ...

Ще краще, з точки зору туристів, поїзди дуже рентабельні, порівняно з іншими видами транспорту, особливо якщо ви використовуєте безлімітний квиток, такий як залізничні квитки Interail (Європа) або Північна Америка.

Це також може бути новинкою, особливо для сімей з дітьми, які зазвичай захоплюються поїздами. Піклуватися про маленьких дітей часто легше в поїзді, ніж в літаку або на машині.

Деякі люди їдуть на поїзді виключно заради приголомшливих видів в дорозі або насолоджуються додатковим часом, який їм потрібен, даючи їм одну перерву на будь-якій стороні відпустки або ділової поїздки.

подорож вночі

Подорож на ніч - це також хороший спосіб заощадити на проживанні в хостелі або готелі. Відкидаються сидіння, що зустрічаються в більшості сучасних стандартних вагонів, дозволяють легко спати з комфортом - то, що практично неможливо в переповненому літаку або автобусі.

Доброю ідеєю буде взяти ковдру або легкий спальний мішок, однак, в разі, якщо кондиціонера стає занадто багато, і постарайтеся вибрати місце далеко від дверей для більшого комфорту. Крім того, є спальні відсіки, починаючи від одного до сімейного розміру. Це недешево, і зазвичай їх потрібно бронювати заздалегідь, але ви отримуєте додаткову конфіденційність і зручності (іноді включаючи безкоштовне харчування) приблизно за тією ж ціною, що і ліжко в гуртожитку, в залежності від черги. Постільна білизна та ковдри надаються тут, і, як правило, безкоштовний чай або каву вранці.

Copyright © . All Rights Reserved