Повітряний транспорт

Повітряний транспорт: характеристики, переваги і недоліки. Повітряний транспорт - найостанніший вид транспорту. Це дар 20-го століття світу. Дві світові війни дали великий поштовх розвитку повітряного транспорту практично у всіх країнах світу. Особливістю повітряного транспорту є те, що для його роботи не потрібно конкретна наземна колія.

У нього немає фізичних бар'єрів, як у випадку іншого виду транспорту. Політичні кордони також несуттєві, хоча повинні дотримуватися вимог міжнародного права. Головна перевага повітряного транспорту полягає в його швидкості. До Вашої уваги авіаквитки купити їх Ви можете за самою вигідною і доступною ціною, без накруток та переплат. 

Це найшвидший вид транспорту. Але вартість його експлуатації дуже висока, і тому він підходить тільки для багатих пасажирів, пошти і легких і дорогих вантажів. Однак в розвинених країнах, таких як США, Німеччина і т. Д., Вона жорстко конкурує з залізницями. Характеристики :

Повітряний транспорт має такі характеристики:

1. Безперервне подорож:

Повітряний транспорт забезпечує безперервне подорож по суші і морю. Це найшвидший і швидкий вид транспорту. 2. Швидкість:

Повітряний транспорт мав найвищу швидкість серед усіх видів транспорту.

3. Дорого

Повітряний транспорт є найдорожчим видом транспорту. Величезні інвестиції вкладаються в покупку літаків і будівництво аеродромів. 4. Спеціальні препарати

Повітряний транспорт вимагає спеціальної підготовки, такий як зв'язку на колесах, метеостанції, прожектори, прожектори і т. Д.

Найшвидший вид транспорту:

Переваги: 1. Висока швидкість:

Головною перевагою повітряного транспорту є його висока швидкість. Це найшвидший вид транспорту, і тому він є найбільш підходящим засобом, де час є важливим чинником.

2. Зручні і швидкі послуги:

Це забезпечує регулярне, зручне, ефективне і швидке обслуговування. 3. Ні інвестицій в будівництво треку:

Це не вимагає величезних капіталовкладень в будівництво і обслуговування наземного шляху.

4. Немає фізичних бар'єрів:

Він слід за найкоротшим і прямим маршрутом, оскільки моря, гори або лісу не заважають повітряному транспорту.

5. Легкий доступ:

Повітряний транспорт може використовуватися для перевезення товарів і людей в райони, недоступні для інших видів транспорту.

Copyright © . All Rights Reserved