​Правильний вибір алюмінієвого профілю

Правильний вибір алюмінієвого профілю

Багато людей стикаються з проблемою, як вибрати алюмінієвий профіль. Алюміній - це необхідний матеріал при будівельних і ремонтних роботах. Він дозволяє створювати тверді і довготривалі конструкції будь-якій складності, враховуючи всі побажання клієнта. Алюміній дуже стійкий до високих температурних режимів, тому він широко застосовується там, де є велика ймовірність виникнення відкритого вогню. До того ж подібного роду матеріал не піддається корозії. Це дає можливість використовувати його в відкритих місцях, які систематично піддаються руйнівному впливу навколишнього середовища. Вы можете заказать и купить высококачественный и функциональный профиль алюминиевый по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Види і типи

Величезну частину алюмінієвих профілів виробляють із спресованого алюмінію. Іноді на ринку можна придбати гнутий або катані види алюмінієвого профілю. Залежно від того, для чого вони призначені, виділяють декоративні та функціональні. У декоративних типів значну роль відіграє їх зовнішній вигляд, який формується за допомогою декоративного покриття на основі порошкового або анодного покриття. Таким способом алюмінію можна додати різний однорідний колірний тон або витончений ефект матовості.

У відповідності зі своїми видами виділяють 3 типи:

Порожній. У поперечному розрізі конструкції є замкнуті частини. Сюди відносять і вид напівзамкнутих профілів з частково замкненою порожниною, які виготовляють з використанням «порожніх» матриць одного з трьох видів: мостикового, портхола або хрестоподібного.

Суцільний. Цей тип, на відміну від попереднього, не має замкнутих областей і робиться на злитих матрицях.

Профілі з відкритим кінцем. «Відкритий кінець» (іншими словами, зазор) зустрічається як у порожніх, так і суцільних типів.

Залежно від складності виготовлення, продукції присуджується категорія згідно з однією з букв англійського алфавіту - від A до N. Категорія А являє собою більш легку конструкцію простих прутів, тоді як N розраховує витрати величезних ресурсів і часу для виготовлення великих або широких порожнистих профілів. Стандартні типи відповідають категорії С і не вважаються важкими в виробництві. Категорія має вплив на заключну вартість продукції.

Навіщо ж потрібен алюмінієвий профіль?

Область застосування неймовірно безмежна в силу надзвичайних характеристик цього матеріалу. Завдяки невеликій вазі, це робить його незамінним в конструкціях, які потрібно максимально спростити, і вживання сталевих структур вважається неприпустимим. Це і рекламні композиції різних видів, починаючи від реклами і закінчуючи широкомасштабними білбордами. У сфері будівництва використовуються для утворення більш легких побудов, які повинні будуть тримати гіпсокартонні листи, листи полікарбонату, полістиролу або оргскла. Завдяки цьому, проект істотно здешевити і можна уникнути непомірне навантаження на несучі елементи.

Такі профілі застосовуються в сферах будівництва, машинобудування, побутової техніки, реклами або ж декору, також при компонуванні рам дверних і віконних. Вони можуть зберігати тепло, адже мають здійсненність розташування утеплювача. Алюміній має досить високою екологічністю, тому і вважається за потрібне матеріалом для садівництва, адже з його допомогою розробленого тепличні проекти на основі стільникового полікарбонату.

Copyright © . All Rights Reserved