Шлюб з іноземцем

Чому ви повинні вийти заміж за іноземця. Вступаючи в шлюб з іноземцем, громадяни, котрі вступають у шлюб за кордоном або просто живуть за кордоном після вступу в шлюб, мають серйозні юридичні наслідки для шлюбного права. Вираз «міжнародний шлюб» відноситься до всіх цих ситуацій. Ви можете оформити шлюб з іноземцем ЮСТ груп швидко та зручно за доступною і вигідною ціною без переплат.

Глобалізація призвела до збільшення числа пар змішаної національності, а також до збільшення мобільності.

Незалежно від того, чи є подружжя різних національностей, іноземці, котрі вступають у шлюб у Франції, або французи, котрі вступають у шлюб за кордоном, або навіть в більш складних ситуаціях, відповідні люди часто погано інформовані про закон, що регулює шлюб. Правила варіюються від однієї країни до іншої.

Таким чином, люди, які бажають вступити в шлюб, повинні дізнатися про формальності, які їм необхідно виконати для вступу в шлюб, а також про шлюбному майно, яке буде застосовуватися в разі відсутності шлюбного контракту або про наслідки розлучення через розлучення або смерті.

Ця інформація важлива, тому чтоПріменімое подружнє майно не обов'язково відноситься до країни, в якій проживає подружжя, або до тієї країни, де відбувся шлюб, але до місця першого звичайного проживання подружжя, тобто до місця, де вони жили і працювали відразу після вступу в шлюб. ,

Якщо у вас немає планів, автоматично будуть застосовуватися певні правові норми (вашої країни або іншої країни). Подружжю настійно рекомендується скласти шлюбний контракт, в якому вони вказують шлюбний режим, який вони хочуть застосовувати.

Вони також мають набагато більше свободи, ніж французькі пари: Гаазька конвенція від 14 березня 1978 року дозволяє міжнародним парам вибирати режим шлюбу при:

національне законодавство одного з подружжя,

закон країни, де один з подружжя жив до шлюбу,

закон країни, в якій один з подружжя буде проживати після вступу в шлюб або, щодо нерухомості,

закон країни, в якій знаходиться майно.

Іншими словами, потрібно проконсультуватися з професіоналом, щоб він зробив правильний вибір.

Інша перевага цього підходу полягає в тому, що схеми, обрані в результаті усвідомленого вибору, будуть застосовуватися незалежно від того, що трапиться з подружжям згодом, що дозволить уникнути застосування іншого правила, встановленого Гаазькою конвенцією, а саме, що після 10 років проживання в даному державі, подружній режим цієї держави застосовується автоматично.

Зв'яжіться з вашим нотаріусом, якщо ви перебуваєте або можете опинитися в ситуації міжнародного шлюбу. Шлюбний контракт може стати рішенням для захисту вас від невпевненості і неприємних сюрпризів.

Copyright © . All Rights Reserved