​Системи рекуперації відпрацьованого тепла

Системи рекуперації відпрацьованого тепла вимагають трьох елементів: доступного джерела відпрацьованого тепла, системи рекуперації тепла і додатки для утилізації енергії. Вы можете замовити пластинчатые паяные теплообменники за самою вигідною та доступною ціною.

Для вилучення і відведення відпрацьованого тепла, виробленого вашими операціями, найбільш часто використовувана система складається з теплообмінника. Тип системи і компонентів, необхідних для вашого використання, буде залежати від типу газів або рідини, які використовуються для передачі енергії. Система може включати в себе щось просте, наприклад, використання котушок, пластини і рами, кожухотрубного теплообмінника або вентилятора з рекуперацією тепла для підігріву повітря, що поступає. Більш складні системи включають теплові колеса або теплові трубки. Деякі теплообмінники є частиною інтегрованого пакету, який виглядає як трубні пучки в чиллере з рекуперацією тепла. Деякі поширені типи теплообмінників включають в себе:

Як працюють рекуператори? Рекуператори забезпечують теплообмін між димовими газами і повітрям, який проходить через керамічні або металеві стіни. Система працює по трубах або каналах, які дозволяють підігрівати повітря і передавати його в камеру згоряння. Інша сторона системи містить потік відпрацьованого тепла.

Як працюють котли-утилізатори? Як правило, ця система складається з стандартного водотрубний котла, який дозволяє гарячим вихлопних газів з газотурбінних установок спалювати кілька паралельних труб, заповнених водою. Вода випаровується в трубах, накопичується в паровому барабані і використовується для нагріву або обробки пара.

Як працюють теплові колеса? Відповідні для низько- і середньотемпературних систем рекуперації відпрацьованого тепла, теплові колеса містять значний пористий диск. Цей великий пористий диск, виготовлений з матеріалу, що володіє досить високою теплоємністю, повільно обертається між двома сусідніми воздуховодами. Волога, що переноситься гарячим повітрям, яка містить приховану теплоту, передається на диск і від диска до холодного повітря.

Copyright © . All Rights Reserved