Вентилятори ТСК

Вентилятори ТСК призначені для відводу і транспортування агресивних невибухонебезпечних робочих середовищ. Допустима вологість переміщуваної суміші - не більше 100%, запиленість робочого середовища не більше 1 г / м3, а вміст у ній фтористих з'єднань - 0,5 г / м3. ТСК призначені для експлуатації в приміщеннях і на відкритому повітрі (кліматичне виконання У, категорія розміщення 1 по ГОСТ 15150-69). Пуск дозволений при температурі не нижче -30 ° С, температура на вході не повинна бути вище + 100 ° С. Для відведення і переміщення агресивних газоповітряних сумішей і газів на підприємствах виробництва міндобрив застосовуються вентилятори ВНЖ (нержавіючі). Максимально допустима температура транспортується агрегатом робочого середовища - + 200 ° С.Вы можете заказать и купить надежное промышленное оборудование по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Пристрій

Конструкція вентилятора ВНЖ - це Тягодутьевиє машину одностороннього всмоктування, середнього і високого тиску. Основні частини виробу: робоче колесо з 32 загнутими вперед лопатками; спіралевидні корпус-равлик зі знімною чвертю.

Виріб випускається як з лівим, так і з правим напрямком руху. При установці агрегату корпус-равлика можна змонтувати з бажаним кутом повороту в межах від 0 до 270 °, з кроком в 15 °. Для виготовлення вузлів, що стикаються з транспортується середовищем, використовується високоміцна сталь, така, як 10Х17Н13М2Т, 06ХН28МДТ і інші аналогічні сплави. Приклад розшифровки назви вироби:

ВНЖ-15,5 ПР 90 °

ВНЖ - вентилятор нержавіючий; 15,5 - діаметр робочого колеса; ПР (або Л) - напрям обертання; 90 ° - кут повороту равлики.

експлуатація

Устаткування експлуатується в умовах помірного клімату по 1-й категорії розміщення (ГОСТ 15150-69), при температурі навколишнього повітря -40 ° С ... + 40 ° С.

Як замовити

Щоб купити вентилятори ВНЖ та інше промислове обладнання, просимо зв'язатися з нами. Для зручного зворотного зв'язку ми розмістили форму на кожній сторінці з описом тих чи інших виробів. Менеджер передзвонить вам для уточнення подробиць. При вашому бажанні ми можемо взяти на себе всі етапи роботи: від проекту до монтажу та експлуатаційного обслуговування.

Copyright © . All Rights Reserved