Як безпечно купити або продати автомобіль

Як безпечно купити або продати автомобіль за оголошенням. Купівля автомобіля по оголошенню в Інтернеті - зручний спосіб знайти собі машину. Швидкий і ефективний. Спеціаліст підготував для вас розбір підводних каменів вибору і придбання авто, який допоможе вам зорієнтуватися в нюансах купівлі-продажу автомобілів. Ми не забули і про продавців, поради для них зібрані в окремий блок в цій інструкції. Як безпечно купити авто в інтернеті? Ви можете дізнатися у зручний для Вас час безкоштовно та без реєстрації.

покупцеві автомобіля

Купівля машини по оголошенню складається з трьох основних кроків

Пошук потрібної авто за оголошеннями: на що звернути увагу, які каверзи бувають.

Розмова з продавцем, огляд автомобіля і документів до нього: які тут є тонкощі.

Оформлення автомобіля на своє ім'я: договір купівлі-продажу, реєстраційні дії та як з ними не пролетіти.

продавцю автомобіля

Як грамотно розмістити оголошення про продаж своєї машини.

Які документи треба підготувати для продажу, як їх оформити.

Які схеми розлучення бувають в разі продажу авто. Пошук потрібної авто за оголошеннями: на що звернути увагу, які каверзи бувають.

Ще на стадії перегляду оголошень як на самому сайті Drom.ru, так і в додатку ДромАвто, можна відсікти все сумнівні пропозиції, керуючись наступними ознаками в описі машини і в її фотографіях. Всього ми виділили кілька основних пунктів, які сигналізують: з машиною щось не так.

Задатки і передоплати

Ніколи не залишайте задатків продавцеві! Ні в якому разі. Це може привести до того, що ви залишитеся без грошей. Якщо залишати завдаток, то тільки оформивши його нотаріально з паспортними даними продавця. Інакше ви просто даруєте свої гроші. Є популярна схема обману: продавець може попросити вас залишити йому завдаток або передоплату. Він пообіцяє притримати машину для вас або запросити власника для оформлення. Але як тільки він отримує гроші, будь-яку суму, то зв'язок з цією людиною припиняється: телефон мовчить, на місці огляду про нього ніхто і не чув.

Пам'ятайте, автомобілі - це не гарячі пиріжки. Так, попит на деякі моделі дійсно великий, але, за рідкісним винятком, продаж авто займає не один день, ви цілком встигнете приїхати для покупки навіть з іншого міста. Сама приваблива ціна не може бути приводом для відправки грошей невідомо кому. А в установці мінімальної ціни на авто є розумна межа, немає таких обставин, які б змусили людини продати відмінний автомобіль без всяких проблем в два рази дешевше. У разі, якщо продавець дійсно готовий на серйозні збитки, він за 30 хвилин здасть машину перекупникам або оформить trade-in, не втрачаючи при цьому 50 відсотків від вартості, але точно не стане розміщувати оголошення на сайті.

Copyright © . All Rights Reserved