Застосування хвойних матеріалів для будівництва лазні »" ОБУ-Будівництво "

Сьогодні в будівельній сфері широко використовуються різні види пиломатеріалів, серед яких найбільш затребуваними вважаються хвойні матеріали, виготовлені з хвойних порід дерев. Найчастіше з таких пиломатеріалів зводять лазні, під час будівництва яких використовують оциліндрованої колоди і профільований брус з ялиці, сосни, модрини, кедра та інших порід дерев. Для початку зведення лазні зі зрубу потрібно

купити пиломатеріали

, Які можна за доступною ціною замовити за допомогою мережі, де представлений широкий вибір струганої і статевої дошки, імітації бурса, обрізного бруса та інших дерев'яних виробів. На відміну від листяних порід дерев хвойні мають природну стійкість до гниття, утворення грибків і плісняви. Крім усього іншого, вони здатні витримувати підвищений рівень вологості, що досягається за рахунок високого вмісту смоли і твердості.

Сьогодні під час будівництва лазень досить рідко використовують вироби з модрини, яка має щільну і тверду деревину. Необхідно відзначити, що наявність смоляних пазух ускладнює обробку з модриною, тому її вкрай рідко застосовують для зведення житлових конструкцій. У свою чергу статева дошка переважно виготовляється з модрини, так як це дерево здатне витримати великі навантаження. Крім усього іншого, вироби з цієї породи дерева мають довговічність і неперевершеними експлуатаційними характеристиками. Хвойні пиломатеріал - це кращі будівельні матеріали, які просто незамінні в будівельних роботах. Що стосується обробки модрини, то тут необхідно знати правила і технологію сушки цього матеріалу. Неправильне виконання сушки може привести до утворення поздовжніх тріщин і подальшого руйнування матеріалу.

Рекомендуем строительство частных домов под ключ, качественно.

Найбільш затребуваним будматеріалом для створення лазень і інших конструкцій є соснові дошки, колоди і бруси, але тут дуже важливо правильно підібрати вид сосни. Наприклад, мяндова сосна має нещільний і пухку деревину, тому вона схильна до гниття і руйнування під впливом вологи. Рудова сосна має смолянисту і дрібношарову деревини, тому саме вона найчастіше застосовується для зведення лазень, заміських будинків і котеджів. Поширеним сировиною для дерев'яних матеріалів є ялина, яка за своїми якісними параметрами не поступається сосні, але вона не така міцна і гірше обробляється. Величезним недоліком цієї деревини є сучковатость і високий рівень твердості. Через те що ялина має недостатню смолянистих, вона схильна до до гниття, тому найчастіше пиломатеріали з ялини застосовуються для зведення внутрішніх перегородок. Сьогодні для будівництва бань і котеджів в основному використовують кедрові пиломатеріали, так як кедр має м'яку і легку деревину, яка піддається обробці. За рахунок спеціальної технології обробки можна збільшити щільність цієї породи дерева і підвищити її стійкість до гниття. Кедрові вироби мають прекрасну текстуру і приголомшливий зовнішній вигляд.

Copyright © . All Rights Reserved