Еротична та безсоромна нагота

"Венера Урбинская" Тиціана

Марк Твен одного разу назвав Тіціанову Венеру «самої мерзенної, самої мерзенної, самої непристойної картиною, яка є в світі». Оголена жінка на цьому творі мистецтва 1538 року безсумнівно, еротична з її безсоромної наготою і пильним поглядом в очі глядачам. Посмотреть на горячих и красивых девушек можно тут в любое время суток, без запретов и ограничений.

"Frau bei der Selbstbefriedigung" Густава Клімта

Клімт, австрійський художник-символіст, схильний до позолоченим полотнам, подарував вам такі знамениті роботи, як «Поцілунок» і його портрет Аделі Блох-Бауер I. Хоча ці зображення, не кажучи вже про безліч оголених фігур, які населяють інші його картини. , Випромінюють чуттєвість, немає нічого більш еротичного, ніж фрау «Frau bei der Selbstbefriedigung».

Копія Пітера Пауля Рубенса "Леда і лебідь" Мікеланджело

Для публіки початку XVII століття було більш прийнятним, якщо жінка була показана бере участь у відвертих діях з птахом, ніж з реальною людиною. Звідси «Леда і лебідь», заснована на грецькому міфі, в якому Зевс приймає форму лебедя і «спокушає» жінку на ім'я Леда. Такі художники, як Чезаре да Сесто і Поль Сезанна, також вибрали грубу історію як натхнення для своїх картин.

"Весняні ігри" Міягава Іссё

Цей сувій сюнга, створений в 1750 році, зображує побачення двох чоловіків, один з яких, ймовірно, самурай, а інший - актор кабукі, виконуючий сексуалізірованние жіночу роль.

Жан-Оноре Фрагонар "Гойдалки"

Цей шедевр в стилі рококо 1767 року сповнений символізму, і всі вони зосереджені на позашлюбного зв'язку молодої жінки. Бачите цю людину, захованого в кущах в лівій частині полотна? Він не тільки отримав ту саму розпочату взуття, він також отримав можливість поглянути на плаття жінки. Еротичний? Може бути. Ми б погодилися на моторошний 18 століття.

"Авіньйонський дівиці" Пабло Пікассо "Авіньйонський дівиці"

На знаменитій картині Пікассо «Примітивізм» зображені п'ять оголених повій, імовірно з будинку розпусти в Барселоні. З їх нетрадиційними жіночими формами і безжальними поглядами образ являє собою прото-кубістських версію еротики.

Copyright © . All Rights Reserved