​Популярні матеріали для фундаменту

Так як фундамент покликаний забезпечувати довговічність, надійність і стійкість всієї конструкції, до його створення потрібно підходити дуже відповідально. Важливо врахувати тип ґрунту, на якому буде розташовуватися будову. Також береться до уваги поверховість будівлі, особливості стінових матеріалів і мн. ін.

Створювати фундамент можна різними способами і з різних матеріалів. Найбільш популярні варіанти - це фундаменти з бетону і спеціальних плит. У них є свої переваги і особливості, які також важливо враховувати.

Фундамент з бетону (монолітний)

Виготовляється з бетону. На дні траншеї облаштовується піщана подушка. На неї укладається при необхідності гідроізолірующій матеріал. У траншеї облаштовується опалубка. Створюється армована конструкція. Після цих процедур відбувається заливка розчину.

Перевага даного способу облаштування фундаменту в тому, що матеріали для нього досить дешеві й доступні. Якісний бетон купити можна за дуже привабливою ціною. Пісок, щебінь і матеріали для армування також коштують недорого. Вони доступні практично в будь-якому місті. Завдяки цьому не буде ніяких проблем при будівництві. Та й на транспортних витратах можна непогано заощадити. Зазвичай компанії пропонують швидку доставку продукції за вказаною клієнтом адресою як в населеному пункті, так і за його межами. Причому можна замовляти у однієї фірми не тільки готовий бетон, а й додаткові будматеріали - пісок, гравій, щебінь та ін.

Горячие мамочки https://boombo.info/eblya/ вам нужно это посмотреть.

Перевага монолітного фундаменту в тому, що він обходиться дуже дешево. Досягається це не тільки за рахунок недорогих і доступних матеріалів, а й завдяки виконанню практично всіх робіт вручну. Спецтехніку доведеться залучати тільки при створенні траншеї. Хоча деякі умільці і її викопують вручну. Доставка готового розчину зазвичай здійснюється за допомогою спецтехніки компанії-продавця.

При використанні бетону можна створювати фундаменти навіть самої складної конфігурації. Це дозволяє реалізувати нестандартні проекти. Крім того, монолітний фундамент міцний і герметичний. Адже ніяких стиків в конструкції немає. При замовленні бетону можна вказати необхідність різних добавок в складі. Наприклад, гидрофобизирующих, які захистять згодом фундамент від вологи.

Один із серйозних недоліків - це тривалість установки такого фундаменту.

Фундамент з плит (збірний)

Його створюють з окремих фундаментних блоків. У траншеї облаштовується піщана подушка. На неї і монтуються всі блоки. Ніякої опалубки не потрібно. Конструкція виходить простою і надійною.

Рекомендується блоки фундаментні купити при необхідності облаштування цокольного поверху. Такий хід дозволить отримати рівні міцні стіни. Хороший варіант для будівель з підземним гаражем або підвалом.

З фундаментних блоків можна створювати тільки певні конструкції з прямими стінами. Однак варто зазначити, що це навряд чи можна назвати недоліком. Адже більшість сучасних будівель мають саме прямокутні та квадратні підстави.

Безсумнівна перевага збірних фундаментів з блоків - це неймовірно висока швидкість їх установки. Це на руку в тому випадку, коли будівля повинна бути зведено в максимально короткі терміни. З згаданим матеріалом можна працювати навіть в холодну пору року. Здатна прослужити така збірна конструкція до 100 років.

З недоліків - дещо більші витрати, ніж при облаштуванні монолітного фундаменту. Адже для складання блоків необхідно залучати спецтехніку.

Copyright © . All Rights Reserved