Оголені тіла

Як Мікеліанджело Могила Медічі, оголені жінки Роберта Мепплторпа виглядають як чоловіки з бюстом 36D. Дійсно, його знайомої моделлю була Ліза Лайон, переможниця першого жіночого чемпіонату з бодібілдингу в Лос-Анджелесі в 1979 році. Мепплторпа обожнювала її тіло і, вступивши в змову з нею і його Хасселбладом, використовувала оголені постаті Ліона, щоб зруйнувати візуальні штампи в своєму власному гей-залі. культура. Самая красивая эротика доступна онлайн бесплатно и без регистрации. Брюс Четвін назвав оголені тіла Мепплторпа «холодними і гострими». Додавання "сатанинський". Звичайно, елемент темряви часто присутня в еротичній фотографії. Зловісні оголені оголені постаті Ханса Белмер припускають насильницький садомазохізм, в той час як череп смерті на рентгенівському зображенні філаціі Віма Дельвуа нагадує нам, що одне французьке вираз для оргазму - «маленька смерть» (маленька смерть).

Але в еротичній фотографії теж є просте бажання і насолоду. Оголені тіла Боба Карлоса Кларка чудові, відчутні, текстурної сексуальні, а «Аскот» Гюнтера Саха - невинно дитяча і доброзичливо приємна реалізація чоловічих вуайерістскій фантазій. Тим часом Nobuyshi Araki робить еротичні знімки, які грають з двозначністю і роблять розумні візуальні каламбури.

Хельмут Ньютон одного разу сказав, що жінка в монокль звела його з розуму. Це, безумовно, одна відповідь на еротичні образи. Інший спосіб - захопитися красивою загадкою сексу, представленої великими фотографами.

Спекотна нова фотокнига бельгійського фотографа Марка Лагранжа «Шоколад» представляє собою вражаючу колекцію з 136 чуттєвих і еротичних зображень, знятих на плівку Polaroid 100 Chocolate - один з останніх видів плівок, знятих до остаточного закриття фабрики Polaroid в 2009 році.

Невелика книга NSFW, видана TeNeues, показує в основному неопубліковані роботи Лагранжа зі смачними оголеними фотографіями, призначені для «святкування фантазії і бажання».

Copyright © . All Rights Reserved