Системи електроопалення і блискавкозахисту «під ключ»

"Будіндустрія Дніпро" пропонує вашій увазі великий вибір систем електроопалення і блискавкозахисту за прийнятними цінами.

Ми виконуємо своєчасну доставку замовленого устаткування і забезпечимо професійне виконання запропонованих робіт. Всі монтажні послуги виконають точно в зазначений термін кваліфіковані співробітники нашої компанії.

Доступність - це важливий фактор в питанні обігріву власного житла. Саме тому електричне опалення замовити можна на цьому сайті і воно є найбільш вигідним рішенням, що дозволяє забезпечити комфортну і оптимальну температуру в приміщенні.

На сьогоднішній день в актуальному асортименті вас чекає продукція наступних різновидів:

 • кабельний електрообігрів ;
 • інфрачервоні обігрівачі ;
 • терморегулятори ;
 • блискавкозахист і заземлення ;
 • захист від витоків води ;
 • освітлення та інше.

Вже більше десяти років ми успішно співпрацюємо в сфері сучасного електрообігріву кабельного виду. Крім цього, своїм замовникам раді запропонувати найбільш вигідні і кращі умови для спільної співпраці. У каталозі ви можете ознайомитися з широким переліком кращих товарів в області електричного опалення, заземлення, блискавкозахисту від відомих і перевірених брендів.

Якими перевагами володіє система електричного опалення перед традиційними опалювальними пристроями.

Перш за все, в цьому списку слід виділити наступні незаперечні переваги:

 1. відмінні показники економічності (оплата по рахунках знизиться в три рази) і екологічності (повна безпека для здоров'я людини, не створює шкідливі викиди в атмосферу і не завдає шкоди навколишньому середовищу);
 2. швидкий процес окупності;
 3. підвищена пожежна безпека;
 4. стильний дизайн;
 5. довговічність обладнання (виробники гарантують тривалу експлуатацію агрегатів на багато років);
 6. не потребує спеціалізованому повсякденному догляді (досить легко регулюється, піддається автоматизованого управління).

Кабельний електрообігрів , наприклад, по праву вважається досить перевіреним і популярним серед споживачів. Цей спосіб електричного опалення кімнат в приватних будинках і квартирах діє за допомогою монтажу теплої підлоги. Такий метод вважається досить доступним, адже він дозволить створити якісний і затишний підлоговий обігрів в будь-якому житловому приміщенні. Провідники струму (електрокабелі) монтуються безпосередньо в підлогу. Їх можна укладати смугами зигзагоподібно або хвилями. Кабель завжди виготовляється за допомогою певного матеріалу (з великим рівнем опору). При проходженні струму по ньому підлогу і повітря починають нагріватися.

У свою чергу, інфрачервоні обігрівачі , придбати які ви можете у нас за демократичною і прийнятною вартістю в кілька кліків, визнані одними з найефективніших і простих в установці. Ці прилади монтуються до стелі або ж можуть стояти прямо на підлозі (в залежності від марки та моделі вироби), потім поступово нагрівають всю площу оточуючих поверхонь. Після цього, вже починає грітися повітря по всьому периметру приміщення і всі предмети, що знаходяться на їхньому шляху. Обігрівач на інфрачервоної базі обігріває тільки задану ділянку, на який він заздалегідь був направлений. терморегулятори - затребувані пристрої, що дозволяють істотно економити теплоенергію в своєму будинку в разі монтажу до опалювальної системи. Їх покупка дозволить вам знизити витрату тепла приблизно на 20%.

Copyright © . All Rights Reserved