​Відказали в РВП - що робити

Відказали в РВП - що робити?

Якщо іностранний громадянин отримав відказ у РВП, він може зробити наступне:

Необхідно вирішити питання про відмову в РВП із зазначенням підстав для відказу.

Попытаться оспорити (обжаловать) відказ в РВП в суботнім порядку. Если существует запрет на въезд необходимо его обжаловать и доверить всю работу специалистам которые разрешат вопрос в пользу клиента на выгодных и доступных условиях.

Попытаться оспорити (обжаловать) відказ в РВП в ГУВМ МВД Росії.

Підлінність RVP: перевірка дійсної роздільної здатності на тимчасове проживання

Виконуйте перевірку РВП на подвійність декількох більш складних процедур, не перевіряйте перевірку готовності, вивіряйте ще одну технічну можливість перевірити РВП на підставі онлайн на сайті МВД (ФМС).

І єдиний здатний дізнатися дійсно про РВП іностранного громадянина - це зробити офіційний запит в органах і оживити офіційного письма про підлість його РВП після перетворення з базовими даними ГУМВ МВД.

Аннулювання розчинення на тимчасове проживання

Якщо ви хочете аннулировать РВП за власним бажанням або хотите дізнатись детальніше про цей, у таких випадках аннулюють РВП і найдалі частіші причини аннуляції РВП іностранного громадянина, пропонуємо вам ознайомитися з нашими статтями за темою аннулювання РВП.

Продовжувати вирішення тимчасового проживання в Росії - можна ли продлити РВП?

Як уже було сказано в самому начальній статті, документ видається на тривалість до 3 років і закони про розробку РВП не попереджено, відповідно, проголошують РВП на наступний термін нельзя.

І за рішенням рішення про тимчасове проживання в Росії не передбачено, іностранний громадянин повинен сформувати себе в житті або подати рішення про подання громадянського населення РФ за той період, і покаже, що РВП ще діє.

Важно! Якщо ви вже не встигли оформити громадянське РФ або Подивіться на житло в Росії, а термін дії РВП повернеться до концу, вам потрібно зайти территорію РФ показати, що вона не закончилась. Виявляти назад можна буде тільки після того, як термін дії РВП закончится.

Далі снова становиться на міграційному навчанні і заново збирає документи для подання заяв на РВП.

Важно! До завершення дії РВП у іностранному громадянині не примуть документи на оформлення нового РВП, тобто іностранний громадянин не може подати заяву на РВП, якщо у нього вже є діюче вирішення, однако його можна аннулювати.

Copyright © . All Rights Reserved