Важливість вибору професії

Вибір кар'єри має велике значення. Це набагато більше, ніж просто вирішити, що робити, щоб заробляти на життя. Коли ви подумаєте про кількість часу, який ви проведете на роботі, стане ясно, чому це рішення таке велике. Ви можете здобути професію менеджер вакансії можна оглянути у зручний час. Чекайте бути на роботі приблизно 71% щороку. Протягом вашого життя це приблизно 31 1/2 року з 45 років, які ви, ймовірно, проведете, працюючи з початку своєї кар'єри до виходу на пенсію.

Як бачите, значна частина вашого життя буде витрачена на вашу кар'єру, тому ви, звичайно, не хочете недооцінювати важливість вибору професії, яка підходить вам. При прийнятті цього особистого рішення необхідно враховувати кілька ключових моментів. Щоб збільшити ваші шанси знайти задовільну кар'єру, пропонується виконати чотири найбільш часто використовуваних кроку нижче:

Крок 1. Самооцінка

На цьому першому етапі ви будете використовувати різні інструменти для збору інформації про себе. Дізнайтеся про вашому:

Інтереси: речі, які вам подобаються

Цінності, пов'язані з роботою: ідеї та переконання, які важливі для вас і визначають ваші дії

Тип особистості: Ваші соціальні якості, мотиви, сильні і слабкі сторони і відношення

Здібності: природний талант або здатність, отримані в процесі навчання і освіти

Кращі умови роботи: тип робочих місць, які ви віддаєте перевагу. Наприклад, в приміщенні або на вулиці, в офісі або на заводі, і шумно або тихо

Потреби в розвитку: Ваші когнітивні здібності, які впливають на тип навчання або освіти, яке ви можете пройти, і яку роботу ви можете виконувати

Реалії: обставини, які можуть вплинути на вашу здатність готуватися до професії або працювати в ній

Під час самооцінки ви визначите кар'єрні інтереси, які можуть вам стати в нагоді, але вам буде потрібно більше інформації, перш ніж ви зможете прийняти остаточне рішення. Крок другий допоможе вам зробити це.

Крок 2. Дослідження кар'єри

Дослідження кар'єри фокусується на вивченні професій, які здаються вам підходящими на основі результатів вашої самооцінки і будь-яких інших професій, які вас цікавлять. Використовуйте онлайн і друковані ресурси, щоб отримати опис роботи, дізнатися про конкретні посадові обов'язки і зібрати інформацію про ринок праці, включаючи середню зарплату і перспективи роботи.

Після завершення цього попереднього дослідження ви можете відмовитися від професій, які вам не подобаються, і отримати більш детальну інформацію про тих, хто це робить. Це ідеальний час для проведення інформаційних співбесід і організації робочих місць. Під час інформаційного співбесіди ви будете задавати питання про свою роботу людям, які працюють в професії, яка вас цікавить. Стеження за роботою включає в себе проходження за кимось навколо на роботі, щоб дізнатися більше про те, що вони роблять.

Copyright © . All Rights Reserved