Алюмінієвий Г-подібний профіль від ТОВ "Профіль-Центр"

Г-подібний профіль для плитки - один з найпоширеніших матеріалів для декорації і захисту від механічного впливу на керамічне покриття підлоги. Завдяки його універсальності, і простоті у використанні, він здатний застосовуватися при будь-якому будівництві, якщо необхідно захистити край керамічної поверхні і одночасно надати йому більш закінчений, естетичний вигляд. Алюміній не схильний псуватися з часом, зможе в значній мірі продовжити нормальну експлуатацію будкераміки. Саме краї, як самі не захищені і захищає виріб.

Компанія Профіль-Центр випускає та тут пропонує кілька найпоширеніших типових розмірів, під кераміку товщиною 8-10 мм і під 12 міліметрову плитку. Завдяки такому підходу, будь-який підрядник може підібрати підходящий по своїх потребах алюмінієве виріб необхідної довжини і забарвлення.

Переваги використання виробів

Як показує багаторічна практика і відгуки споживачів, алюмінієвий Г - подібний профіль для плитки прекрасно справляється зі своїми завданнями, здатний подарувати покупцеві наступні експлуатаційні переваги:

  • практично нескінченно довгий термін експлуатації за умови грамотного монтажу;
  • максимальна простота монтажу при оздоблювальних роботах простими інструментами;
  • вони не схильне псуватися з часом і виділяти токсини;
  • легко витримує значний перепад температури, що не деформуючись і не змінюючи своїх фізичних властивостей;
  • покриття анодом дуже стійке до механічних пошкоджень, не стирається з часом;
  • виріб має точно такий же вигляд через багато років, як в перший день експлуатації.

Як бачите, Г - подібний профіль для плитки має безліч переваг в порівнянні з точно такими ж матеріалами, зроблені з полімерів або стали.

Простота монтажу і різноманітність асортименту

Фахівці компанії спеціально проектували з таким розрахунком, щоб його можна було дуже просто монтувати разом з плиткою, одночасно надійно фіксувати до основної поверхні. Для цього в ньому є спеціальні технологічні отвори.

Для застосування його в декорації криволінійних поверхнях і радісних щаблях, існує гнучкий профіль. Завдяки спеціальному методу виготовлення, алюміній можна дуже просто зігнути до певного положення, щоб дуже точно повторити контур плиткової поверхні.

Профіль-Центр випускає достатню різноманітність продукції, яка ділиться відразу на кілька категорій:

  1. Під товщину керамічного покриття.
  2. Залежно від кольору анодованого покриття.
  3. Торцевої або гнучкий;
  4. Залежно від типу, він може мати номінальну довжину 2.5 або 2.7 метра.

Облицювальний матеріал здатний застосовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Виготовлений з алюмінію, він абсолютно не боїться значних перепадів температури. Чи не спричинить руйнівних процесів. Навпаки, він ефективно захищає торець, і перешкоджає проникненню в шов вологи. Саме вологість в поєднанні з морозом є головною причиною руйнування кераміки. З'являються спочатку тріщини, а згодом призводять до осипання покриття. І тільки Г - подібний профіль для плитки на 100% захищає від цього.

Тільки виробник здатний гарантувати покупцям всі технічні характеристики, якими володіє його товар. Компанія Профіль-Центр працює на вітчизняному ринку не один рік, може гарантувати, що будь-який вироблений товар повністю відповідає своїм технічним даним і не суперечить нормам ДСТУ.

Copyright © . All Rights Reserved