Особливості будівництва

Мелкосборне домобудівництво відрізняється від великопанельного головним чином розширеної номенклатурою вихідних конструкцій. Так, наприклад, великопанельний будинок будується приблизно з двадцяти типів різних елементів, а в будівництві по мелкосборние технології їх кількість іноді перевищує сотню.

Сегодня всем рекомендуется Купить алюминиевый z образный профиль на этом сайте от производителя по выгодной цене и с гарантией качества.

Так як всі будівельні «напівфабрикати» виробляються промисловим способом, то виходить, що в при мелкосборние зведенні будівлі ще більш значна частина робіт винесена з будівельного майданчика в заводські цехи.

Ще одна перевага подібної технологи полягає в тому, що конструктивні елементи мають порівняно невеликі габарити і вага. Крім цього, дана обставина спрощує монтаж і дає можливість збирати будівля без оглядки на погодні умови.

Мелкосборние будівельні технології відносяться фахівцями до так званим відкритим системам. Головна їхня відмінність від закритих полягає в можливості інтегрувати різні легкі будівельні системи один з одним. Це дозволяє вдосконалити окремі частини базової конструкції без істотної зміни виробничого і будівельного циклів.

Фахівці відзначають, що мелкосборние домобудівництво вільно відгукується на різні, в тому числі і не зовсім стандартні архітектурні задуми, а крім цього легко реагує на свіжі будівельні тенденції і надзвичайно мінливому купівельний попит. Наприклад, невисока триповерхова будівля з різноманітними архітектурними та дизайнерськими вишукуваннями, в даний час можна побудувати з найсучасніших сендвіч-панелей і новомодних легких сталевих термопрофілей.

Слід зазначити, що малоповерховий будинок не потребує несе каркасі, оскільки грамотні проектувальники здатні «перевести» основне навантаження на панельні перекриття та стінові конструкції, а для облаштування даху спроектувати покрівельну систему з готових комплектів. А в тих випадках, коли замовник бажає побудувати «позасистемні» перекриття, стандартні панельні станів системи без особливих проблем будуть з'єднані з нестандартними «чужорідними» конструкціями.

Габарити і внутрішнє наповнення таких панелей різні й залежать від пропонованих до будівлі вимог, прийнятих проектних рішень і фінансових можливостей замовника.

Copyright © . All Rights Reserved